نقشه جامع شهر توسط سازمان فاوا بر روی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز راه اندازی شد.    به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز؛ سامانه نقشه شهر اهواز توسط سازمان فاوا شهرداری اهواز بر روی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز نصب و راه اندازی شد. از مزایای این سیستم این است که کلیه شهروندان […]

نقشه جامع شهر توسط سازمان فاوا بر روی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز راه اندازی شد.

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان فاوا شهرداری اهواز؛ سامانه نقشه شهر اهواز توسط سازمان فاوا شهرداری اهواز بر روی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز نصب و راه اندازی شد.

از مزایای این سیستم این است که کلیه شهروندان اهوازی به راحتی قادر به بکارگیری آن در موارد اعم از  آدرس کلیه خدمات اداری ،بهداشتی و درمانی ، حمل و نقل ،پارک ها ،بانک ها … می باشند و همچنین این سامانه توانایی مسیریابی (مسیریاب) و شناسایی خدمات مورد نظر شما با توجه به نزدیک ترین محل استقرار شما را دارد.(در این نزدیکی که این آیتم در حال بهنگام سازی برای بهره برداری توسط مهمانان نوروزی و شهروندان اهوازی می باشد)لازم به ذکر می باشد لینک این سامانه به آدرسmap.ahvaz.ir می باشد که قابلیت نصب بر روی تلفن همراه را از طریق سامانه شهرداری اهواز به آدرس www.ahvaz.ir در قسمت اپلیکیشن موبایل شهروندان را نیز دارا ست.