تشکیل نظام نامه بحران دردزفول به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول ظهر۲۴ دی ماه ۹۸ نشست مدیریت بحران با حضورامیدبن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و مسئولان ذی ربط شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد. سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: نظامنامه بحران در دزفول باید تشکیل شود تا درصورت بروز بحران مشکلات و […]

تشکیل نظام نامه بحران دردزفول
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول ظهر۲۴ دی ماه ۹۸ نشست مدیریت بحران با حضورامیدبن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و مسئولان ذی ربط شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: نظامنامه بحران در دزفول باید تشکیل شود تا درصورت بروز بحران مشکلات و کمبودها در کمترین زمان مرتفع شوند.

امید بن عباس افزود: با انجام تقسیم کار و آمادگی کامل نیروهای امدادی و نهادهای دزفول جهت تکمیل تجهیزات، می توان بصورت کامل آماده مقابله با بحران در زمان وقوع آن باشیم.

وی گفت: با آماده سازی مکان هایی جهت استقرار مردم در زمان بحران می توان با ارسال امکانات برای رفاه مردم در آن شرایط، از بار مشکلات در هنگام وقوع بحران کاست.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: باید مقاومت و استحکام سازه‌ای مکان‌های موردنظر در حد مطلوب باشد و دسترسی به اطلاعات آن امکانپذیر باشد.

وی اظهارداشت: باید همه مراحل پیشگیری، آمادگی و تجهیزات، مقابله در زمان بحران و بازتوانی و بازسازی پس از بحران مورد توجه قرار گیرند و بیشترین برنامه‌ریزی برای پیشگیری و آمادگی باشد تا شاخص‌های پیش بینیهای صورت گرفته به درستی انجام شود .

بن عباس افزود: در زمان وقوع بحران اطلاعات باید به موقع با استفاده از سامانه هوشمند آنلاین ارائه شوند و با آموزش و برگزاری مانور سرعت عمل بیشتری در زمان بحران از سوی دستگاه‌های خدمات رسان اعمال شود تا شاهد کمترین خسارت در زمان بحران‌هایی چون سیل، زلزله و دیگر بحران‌ها باشیم.